» OFERTA

» O FIRMIE

» KONTAKT

» MAPA SERWISU


   
25.05.2024O FIRMIE 
Specjalizujemy się w dostawach fabrycznie nowych i używanych maszyn dla firm komunalnych,   drogowych i  budowlanych. Posiadamy status generalnego dystrybutora maszyn i urządzeń produkowanych przez czeską firmę KOBIT oraz regionalnego przedstawiciela firm: WEBER i SCHAEFER. Mamy duże doświadczenie w dostawach maszyn używanych, które każdorazowo przechodzą szczegółową kontrolę techniczną oraz przegląd serwisowy. Dostarczamy je gotowe do pracy. Wykonujemy usługi serwisowe, prowadzimy fachowe doradztwo techniczne, szkolenie personelu Klienta oraz kompleksowo zajmujemy się obsługą finansową sprowadzanych do Polski  maszyn i urządzeń.
 
                                                                     Dlaczego warto z nami współpracować:
 
Jesteśmy solidnym i rzetelnym dostawcą, którego kompetencje potwierdziło wielu Klientów wystawiając nam swoje rekomendacje.
Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam zdobyć wiedzę i doświadczenie, które pomagają w profesjonalnym realizowaniu powierzanych
zleceń.
Jesteśmy elastyczni oraz nastawieni na potrzeby Klienta. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji, konkurencyjne warunki współpracy oraz najwyższą jakość wykonania. Zatrudniamy wyspecjalizowanych pracowników, którzy doskonale znajdą się na swojej pracy i potrafią ją wykonywać z należytą staranności. W razie jakichkolwiek pytań służymy Państwu swoją pomocą. 
  
 
 
 
 
      Zapraszamy do współpracy.
 
 Oprogramowanie do: *.pdf *.doc »

Copyright © 2007 Budromet. www.budromet.com.pl. Strona wykonana przez be2art